Yazın Saç Ekimi Yapılır mı? Sayfa Görüntülenme : 18804

Yazın saç ekimi yapılır mı? Yaz aylarında saç ekiminin zararı var mıdır? Saç ekimi ne zaman yapılmalıdır?

Yazın Saç Ekimi Yapılır mı?

 

Yazın Saç Ekimi Olur Mu

 

Günümüzün en yaygın estetik operasyonları arasında yer alan ‘saç ekimi’ operasyonları için en çok merak edilen sorulardan bir diğeri ise ‘yazın saç ekimi yapılır mı’ veya ‘yazın saç ekiminin zararları var mı?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki saç ekimi her mevsim yapılabilen bir estetik operasyondur.

Yaz mevsiminin merak konusu olmasının nedenlerinin başında yoğun güneşli havalar geliyor. Ancak mevsim ne olursa olsun, saç ekimi sonrasında oluşan yaralanma ve kabuklanma süreci iyileşene kadar IV ışınlarından korunmak gerekli. Yazın daha yoğun maruz kalının güneş karşısında ise formülü şapka takmak.

Yine yaz mevsiminde saç ekiminde tereddüt yaşanmasının diğer nedeni ve ‘yazın saç ekimi yapılır mı’ sorusunun temel nedenleri arasında yazın terleme durumunun daha yoğun olması yer alıyor.  Özellikle ilk 2 hafta herhangi bir temas olmaması önem taşıdığından dolayı kişi terlediğinde terini silmek ihtiyacı duyabilir, daha çok kaşıntı ile karşılaşabilir. Bu nedenle Aşırı terleme sorununa çözüm bulduğunuz ortamlarda yer aldığınız sürece yazın saç ekiminin bir zararı olmadığını söylenebilmektedir.

İllere Göre Saç Ekim Merkezleri

Hızlı Fiyat Al

Saç Ekim Fiyatı Öğren
loading