Özel Esteticare Tıp Merkezi Logo

Özel Esteticare Tıp Merkezi

Nilüfer saç ekim merkezleri arasında yer alan Özel Esteticare Tıp Merkezi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Özel Esteticare Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:
FSM Bulvarı Esentepe Mh. Gürler Cad. No:6 Nilüfer / Bursa
Whatsapp:

Bursa Nilüfer saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Özel Esteticare Tıp Merkezi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Özel Esteticare Tıp Merkezi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Özel Esteticare Tıp Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Özel Esteticare Tıp Merkezi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Bursa denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Özel Esteticare Tıp Merkezi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ağustos 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading