Özel ESTA Polikliniği Logo

Özel ESTA Polikliniği

Nilüfer saç ekim merkezleri arasında yer alan Özel ESTA Polikliniği hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Özel ESTA Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Esra Sit. C Blok No:60/1 (HSBC Bank yanı) Nilüfer / Bursa
Whatsapp:

Bursa Nilüfer saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Özel ESTA Polikliniği, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Özel ESTA Polikliniği, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Özel ESTA Polikliniği günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Özel ESTA Polikliniği saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Bursa denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Özel ESTA Polikliniği saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading