Op.Dr.Fatih Öktem Logo

Op.Dr.Fatih Öktem

Çankaya saç ekim merkezleri arasında yer alan Op.Dr.Fatih Öktem hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Op.Dr.Fatih Öktem İletişim Bilgileri

Adres:
Ümit Mah. 2432. Cad. No: 58/11 (Galleria Avm Karşısı) Ümitköy Çankaya / Ankara
Whatsapp:

Ankara Çankaya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Op.Dr.Fatih Öktem, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Op.Dr.Fatih Öktem, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Op.Dr.Fatih Öktem günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Op.Dr.Fatih Öktem saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Ankara denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Op.Dr.Fatih Öktem saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Temmuz 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Op.Dr.Fatih Öktem'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading