Medicana International Samsun Hastanesi Logo

Medicana International Samsun Hastanesi

Canik saç ekim merkezleri arasında yer alan Medicana International Samsun Hastanesi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Medicana International Samsun Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres:
Yeni Mh. Şehit Mesut Birinci Cd. No: 85 Canik / Samsun
Whatsapp:

Samsun Canik saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Medicana International Samsun Hastanesi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Medicana International Samsun Hastanesi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Medicana International Samsun Hastanesi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Medicana International Samsun Hastanesi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Samsun denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Medicana International Samsun Hastanesi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Medicana International Samsun Hastanesi'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading