Eftalya Estetik Logo

Eftalya Estetik

Yenişehir saç ekim merkezleri arasında yer alan Eftalya Estetik hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Eftalya Estetik İletişim Bilgileri

Adres:
Ofis Ekinciler Caddesi AZC Plaza Kat:3 No:6 Türkiye İş Bankası Üstü Yenişehir / Diyarbakır
Whatsapp:

Diyarbakır Yenişehir saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Eftalya Estetik, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Eftalya Estetik, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Eftalya Estetik günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Eftalya Estetik saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Diyarbakır denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Eftalya Estetik saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Aralık 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading