Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği Logo

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği

Şişli saç ekim merkezleri arasında yer alan Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri

Adres:
Merkez Mh. İstiklal Sk. No:11/A Key Plaza Şişli / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Şişli saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Kliniği saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Kasım 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading