Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece Logo

Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece

Küçükçekmece saç ekim merkezleri arasında yer alan Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece İletişim Bilgileri

Adres:
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:135 Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul Küçükçekmece saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Özel Bahat Hastanesi Küçükçekmece saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Kasım 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading