Acıbadem Kocaeli Hastanesi Logo

Acıbadem Kocaeli Hastanesi

İzmit saç ekim merkezleri arasında yer alan Acıbadem Kocaeli Hastanesi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Acıbadem Kocaeli Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres:
Yenimahalle İnkilap Cad. No:9 İzmit / Kocaeli

Kocaeli İzmit saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Acıbadem Kocaeli Hastanesi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Kocaeli denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ekim 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading