Roza Saç Ekim Merkezi Logo

Roza Saç Ekim Merkezi

Melikgazi saç ekim merkezleri arasında yer alan Roza Saç Ekim Merkezi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Roza Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:
Tacettin Veli Mahallesi Halit Narin Caddesi No:412 Melikgazi / Kayseri
Whatsapp:

Kayseri Melikgazi saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Roza Saç Ekim Merkezi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Roza Saç Ekim Merkezi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Roza Saç Ekim Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Roza Saç Ekim Merkezi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Kayseri denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Roza Saç Ekim Merkezi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Roza Saç Ekim Merkezi'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading