Op. Dr. Murat Keskin Logo

Op. Dr. Murat Keskin

Yüreğir saç ekim merkezleri arasında yer alan Op. Dr. Murat Keskin hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Op. Dr. Murat Keskin İletişim Bilgileri

Adres:
Tahsilli Mahallesi, Kozan Cad., (Tren Yolu Yanı) No:321 Yüreğir / Adana
Whatsapp:

Adana Yüreğir saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Op. Dr. Murat Keskin, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Op. Dr. Murat Keskin, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Op. Dr. Murat Keskin günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Op. Dr. Murat Keskin saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Adana denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Op. Dr. Murat Keskin saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading