Medova Estetik Logo

Medova Estetik

Selçuklu saç ekim merkezleri arasında yer alan Medova Estetik hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Medova Estetik İletişim Bilgileri

Adres:
Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu / Konya
Whatsapp:

Konya Selçuklu saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Medova Estetik, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Medova Estetik, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Medova Estetik günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Medova Estetik saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Konya denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Medova Estetik saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Medova Estetik'ten saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading