Medicana Sivas Hastanesi Logo

Medicana Sivas Hastanesi

Sivas saç ekim merkezleri arasında yer alan Medicana Sivas Hastanesi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Medicana Sivas Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres:
Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No: 8 Sivas / Sivas
Whatsapp:

Sivas Sivas saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Medicana Sivas Hastanesi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Medicana Sivas Hastanesi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Medicana Sivas Hastanesi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Medicana Sivas Hastanesi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Sivas denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Medicana Sivas Hastanesi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Temmuz 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Medicana Sivas Hastanesi'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading