Medicana Bahçelievler Hastanesi Logo

Medicana Bahçelievler Hastanesi

Bahçelievler saç ekim merkezleri arasında yer alan Medicana Bahçelievler Hastanesi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Medicana Bahçelievler Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres:
Eski Londra Asfaltı No:2 Bahçelievler / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Bahçelievler saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Medicana Bahçelievler Hastanesi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Medicana Bahçelievler Hastanesi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Medicana Bahçelievler Hastanesi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Medicana Bahçelievler Hastanesi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Medicana Bahçelievler Hastanesi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ocak 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading