Malatya Hair Center Logo

Malatya Hair Center

Yeşilyurt saç ekim merkezleri arasında yer alan Malatya Hair Center hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Malatya Hair Center İletişim Bilgileri

Adres:
Turgut Özal Mah. Fahri Kayahan Bulvarı Oran Sitesi A Blog Altı 41/1A Yeşilyurt / Malatya
Whatsapp:

Malatya Yeşilyurt saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Malatya Hair Center, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Malatya Hair Center, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Malatya Hair Center günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Malatya Hair Center saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Malatya denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Malatya Hair Center saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ocak 2022 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading