HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi Logo

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi

Çankaya saç ekim merkezleri arasında yer alan HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu Cad. No:6 Çankaya / Ankara
Whatsapp:

Ankara Çankaya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Ankara denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ekim 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading