Este Malatya Estetik ve Güzellik Logo

Este Malatya Estetik ve Güzellik

Malatya saç ekim merkezleri arasında yer alan Este Malatya Estetik ve Güzellik hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Este Malatya Estetik ve Güzellik İletişim Bilgileri

Adres:
İzzetiye Mahallesi Kainat Sokak no:10 Bilal Kumaş Karşısı Malatya / Malatya
Whatsapp:

Malatya Malatya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Este Malatya Estetik ve Güzellik, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Este Malatya Estetik ve Güzellik, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Este Malatya Estetik ve Güzellik günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Este Malatya Estetik ve Güzellik saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Malatya denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Este Malatya Estetik ve Güzellik saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Temmuz 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Este Malatya Estetik ve Güzellik'ten saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading