Doç Dr Umut Tuncel Logo

Doç Dr Umut Tuncel

İlkadım saç ekim merkezleri arasında yer alan Doç Dr Umut Tuncel hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Doç Dr Umut Tuncel İletişim Bilgileri

Adres:
Samsun Liv Hospital Hançerli Mahallesi F.Sultan Mehmet Cd No : 155 İlkadım / Samsun
Whatsapp:

Samsun İlkadım saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Doç Dr Umut Tuncel, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Doç Dr Umut Tuncel, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Doç Dr Umut Tuncel günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Doç Dr Umut Tuncel saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Samsun denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Doç Dr Umut Tuncel saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Kasım 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading