Ankara İnternational Saç Ekimi Logo

Ankara İnternational Saç Ekimi

Çankaya saç ekim merkezleri arasında yer alan Ankara İnternational Saç Ekimi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Ankara İnternational Saç Ekimi İletişim Bilgileri

Adres:
Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. No:6 Çankaya / Ankara
Whatsapp:

Ankara Çankaya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Ankara İnternational Saç Ekimi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Ankara İnternational Saç Ekimi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Ankara İnternational Saç Ekimi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Ankara İnternational Saç Ekimi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Ankara denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Ankara İnternational Saç Ekimi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading