Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi Logo

Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi

Çankaya saç ekim merkezleri arasında yer alan Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:
Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No:15 Çankaya / Ankara
Whatsapp:

Ankara Çankaya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Ankara denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Temmuz 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Ankara Cerrahi Tıp Saç Ekim Merkezi'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading