Amed Hair Logo

Amed Hair

Bağlar saç ekim merkezleri arasında yer alan Amed Hair hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Amed Hair İletişim Bilgileri

Adres:
Selahattin Eyyubi Mh. 339. Sk. Yıldem Sitesi B Blok D:2 Bağlar / Diyarbakır
Whatsapp:

Diyarbakır Bağlar saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Amed Hair, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Amed Hair, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Amed Hair günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Amed Hair saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Diyarbakır denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Amed Hair saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Mart 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading