Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri Logo

Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri

Kocasinan saç ekim merkezleri arasında yer alan Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri İletişim Bilgileri

Adres:
Gevhernesibe Mahallesi, Gür Sokak, Ofisim Kayseri (Tekden Hastanesi Yanı) B Blok, Kat: 11 No: 64 Kocasinan / Kayseri
Whatsapp:

Kayseri Kocasinan saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Kayseri denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Nisan 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading