Acıbadem Ankara Hastanesi Logo

Acıbadem Ankara Hastanesi

Çankaya saç ekim merkezleri arasında yer alan Acıbadem Ankara Hastanesi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Acıbadem Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres:
Turan Güneş Bulvarı, 630. Sk. No:6 Çankaya / Ankara

Ankara Çankaya saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Acıbadem Ankara Hastanesi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Acıbadem Ankara Hastanesi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Acıbadem Ankara Hastanesi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Acıbadem Ankara Hastanesi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Ankara denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Acıbadem Ankara Hastanesi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Temmuz 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

SAÇ EKİM FİYATI ÖĞREN

Aşağıdaki formu doldurarak Acıbadem Ankara Hastanesi'den saç ekimi fiyatı öğrenebilirsiniz.

loading