A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul Logo

A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul

Kadıköy saç ekim merkezleri arasında yer alan A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul İletişim Bilgileri

Adres:
Akasya Acıbadem Sitesi (Akasya AVM üstü) A Kule Giriş Blok A1 Daire 124 Kat 24 Acıbadem Kadıköy / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Kadıköy saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan A-Plast Estetik Ve Plastik Cerrahi İstanbul saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ocak 2022 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading